Bauer Fitness
 

Sklep internetowy Bauerfitness.com powstał z myślą o profesjonalnych siłowniach i klubach fitness a także indywidualnych klientach. Dysponujemy szerokim asortymentem, który stanowi doskonałe narzędzie do ćwiczeń dla doświadczonych kulturystów oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningiem siłowym.

Naszym celem jest propagowanie zdrowego, czyli aktywnego stylu życia przy wykorzystaniu oferowanego przez nas sprzętu sportowego, który zaspokoi najbardziej zróżnicowane potrzeby.

Zajmujemy się sprzedażą MASZYN SIŁOWYCH, MASZYN CARDIO oraz AKCESORIÓW FITNESS po bardzo konkurencyjnych cenach. Prezentowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Wysoka technologia, nowoczesny wygląd to dodatkowe atuty towaru naszego sklepu a wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort podczas treningu.

Prosta i przejrzysta ścieżka zamówienia sprawia, że zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność. Rzetelnie i na bieżąco informujemy klientów o obecnym statusie zamówienia. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami kurierskimi czas dostawy skrócony jest do minimum a przesyłki zawsze dostarczane są na czas.

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do zakładki KONTAKT. Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą w wyborze produktów  dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.