Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży rynki zagraniczne

Główne zadania:

  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców oraz obsługa istniejącej struktury sprzedaży na podległych rynkach eksportowych,
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży,
  • planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych,
  • koordynowanie projektów w obrębie posiadanego portfela Klientów
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • realizacja celów i planów sprzedażowych,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • nadzór nad dokumentacją handlową, kontrola realizacji zamówień i wysyłek towaru,
  • badanie rynku, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów,
  • analiza konkurencji i trendów na podległych rynkach,
  • promocja marek oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: handel zagraniczny, ekonomia,
  • mile widziane doświadczenie w handlu B2B,
  • biegła znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego, języka francuskiego lub innego będzie dodatkowym atutem,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji handlowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz kreatywność w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność prowadzenia korespondencji mailowej,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość programu WF MAG mile widziana.
  • umiejętności pracy z systemem CRM

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

bauer@bauerfitness.com

w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego

+48 512 513 514

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"